Sosyal Sorumluluk

Biz ITserv ailesi olarak yaşamın sürdürülebilirliğini öncelik edindik. Doğayı korumak ve her kesimden insanın fırsat eşitliğine sahip olması için çok çalışıyoruz.

 

Yaşamı kolaylaştırmak için küçük ya da büyük demeden elimizden geleni yapıyor, durmadan ilerlemeye devam ediyoruz.

SMA HASTALARINA DESTEK

İnsan varsa umut da var.

 

Bir insanın hayatında fark yaratmanın insanlığın sorumluluklarından biri olarak görüyoruz. Itserv olarak acıların paylaştıkça azaldığını, umudun ise birlik oldukça arttığını ilke ediniyoruz.

SMA hastalarının maddi ve manevi yanında olmanın ve yapılan yardımların devamlılığının onları hayata bağlamak için ana unsurlar olduğu bilinci ile hareket ederek düzenli bağışlar yapmaya devam ediyoruz.

FİDAN BAĞIŞI

Yarınlarımızı yeşerterek, hayatı sürdürmeye devam edeceğiz!

 

Canlılığın en temel üyelerinden olan ağaçların, tüm dünyada ve ülkemizde geleceğe hayat olması için Tema Vakfı birlikte çalışmalarımızı yürütmeye devam ediyoruz.

Doğaya karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirmenin bilinci ile yaptığımız çalışmalarda geleceğe nefes olmak için fidan dikme kampanyalarını destekliyoruz.

 

Düzenli yaptığımız çalışmalarla geleceği yeşertmeye devam edeceğiz.

DARÜŞŞAFAKA GÖNÜLLÜ VELİLİK

Küçük bir kalbe dokunabilmek için çok çalışıyoruz.

 

Annesini ve babasını kaybetmiş çocuklarımızın eğitimlerine düzenli olarak destek olmayı, ülkemize karşı görev ve sorumluluk olarak biliriz.

Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak için taşın altına elimizi koyuyoruz ve geleceğe önder olacak bireylerin yetişmesine katkı sağlamak için “Darüşşafaka Velilerini Arıyor” kampanyasıyla çocuklarımızın daima yanında oluyoruz.

ONLİNE OYUN SPONSORLUĞU

İster online ister gerçek dünyada olsun sporun hayatımıza kattıklarıyla birlikte ilerlemeyi benimsiyoruz. Hayatımızın yeni vazgeçilmezi olan e-spor ile sanal dünyanın kapılarını aralayanları sonuna kadar destekliyoruz.

Bu oyunda biz de varız.

 

Yaptığımız sponsorluk çalışmaları ve düzenlediğimiz turnuvalarla e-sporun gelişimine katkı sağlayarak geleceğin spor anlayışını hayata entegre etmek için çalışıyoruz.