Yeteneğini Teknolojiyle Birleştir!

Mevcut ve gelecekteki iş teknolojisi taleplerini karşılamak için insanlara ve kuruluşlara yeni beceriler kazandırıyoruz. ITserv olarak herkesi sürdürülebilirlik yaklaşımımızın vazgeçilmez bir parçası olarak görüyor ve her bir bireyi teknoloji dünyasının merkezine koyuyoruz. Sektörün en deneyimli kurumlarından birisi olarak, uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi topluluklarla buluşturuyoruz.

 

Geleceğin başarı öyküleri, teknik ve ticari becerilerini liderlik ile birleştirebilen kişiler tarafından oluşturulacaktır. Bilişim sektöründe kendini geliştirmek isteyen herkese birçok farklı disiplinde eğitim vererek onları yarının teknoloji dünyasına hazırlarken, kuruluşlara ise iş gücü kazandırıyoruz.

ITserv akademisine katılanlar multidisipliner çalışma ortamında edindiği bilgilerle, iş hayatında tam yetkin halde bulunma fırsatını yakalıyor. Sadece bilgiyi öğrenen değil aynı zamanda öğrendiği bilgi ve becerileri doğru zamanda etkin bir şekilde kullanma kabiliyetini kazanan bireyler teknoloji dünyasının kapılarını aralıyor.

 

Dünyaya etki eden, toplulukların ve müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan, stratejik ve yaratıcı çözümler üreten akademililer yetiştirmek ana amaçlarımızdandır. Sektörde uzman kişilerle birlikte çalışmanın ve öğrenmenin avantajını yaşayan ITserv akademililer, eğitimin getirdiği yetkinliklerle birlikte becerilerini etkin bir şekilde kullanarak, geleceğin teknoloji dünyasında yerlerini güvenle alıyor. Profesyonelliğiniz için rehber oluyoruz.

 

ITserv misyonu, akademiye katılan her bir bireyin kariyerlerini hızlandırmak için gereken pratik ve teknik bilgileri onlara aktarmaktır.

Neden Bize Katılmalısın?

Teorinin ötesinde eğitim anlayışı.

Bilişim sektöründeki hayallerinize rehberlik ediyoruz. Programımızla kuruluşlar iş gücü kazanırken, akademi üyelerimiz hayallerine kavuşuyor.
Pratik örnekler, senaryolar ve proje bazlı alıştırmalar ile gerçekleştirdiğimiz uygulamaya dayalı sistemimiz eğitimimizi benzeriz kılıyor, ayrıca akademi üyelerinin geniş ve derin deneyimler kazanması için pratik yapılacak ortamları da sağlıyoruz.
Böylece ITserv akademi ileri düzey becerilerle donatılmış kişilerin vasıflı ve sorun çözebilen iş gücü potansiyeli oluşturmasına öncülük ediyor.
ITserv akademide sektör ve seviye fark etmeksizin, mödüler eğitimler hedeflerinize kolayca uyarlanabilir ve özelleştirilebilir halde düzenlenir. Geleneksel bir üniversite diplomasına ihtiyaç duymadan da kariyer hedeflerine ulaşabilirsiniz.

ITserv Akademi ile Hedeflerinize Ulaşın!

01

Engelleri Aşmak

İş hayatında karşılaşacağınız olası sorun ve problemlere karşı ön izlemeler gerçekleştirerek, yarınlara güvenli bir şekilde hazırlanırsınız.

02

Gerçek Zamanlı Deneyim İmkanı

Öğrenmeyi gerçek deneyimlerin içine entegre ederek iş sürecini doğrudan deneyimlemeyi sağlar.

03

Keyifli ve Geliştirici Deneyim

Uzman kadro ile gerçek iş deneyimindeki zorluklara karşı daha keyifli ve geliştirici yöntemleri birlikte keşfedersiniz.

04

Multidisipliner Öğrenme

Çok disiplinli öğrenme imkanı sağlayan ITserv, teknolojik becerilerin uygulanabilirliğini arttırmak için liderlik, iletişim ve ağ oluşturma becerilerinin gelişimine destek olur.

05

Kalıcı İlişkiler

Konfor alanınızdan çıkarak gerçekleştirdiğiniz akademi programı, size iş hayatınızın devamlılığında faydalı olabilecek kalıcı ilişkilerin öncüsü olur. Diğer öğrenciler ve sektörde bulunan uzmanlarla birlikte güçlü ilişkiler oluşturmanın fırsatını yakalarsınız.

06

Bakış Açısı

Deneyimli uzmanlar ve çeşitli şirketlerden eğitmenlerle birlikte bütünsel ve özgün bir bakış açısı kazanmanıza olanak sağlar.

Nasıl Başvurabilirsin?

Bilişim alanında gelişmek için tutkulu, sonuç odaklı ve çözüm üretebilen herkes ITserv Akademi’sine başvurabilir.
Ad-Soyad
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Email Adresi
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon Numarası
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Talep Edilen Pozisyon
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
CV'nizi Ekleyiniz...
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Eklemek İstedikleriniz...
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!