İşinize Değer Katıyoruz

Hakkımızda

Bilişim sektöründe “İşinize değer katıyoruz” sloganıyla yola çıkan IT SERVİS TEKNOLOJİ HİZMETLERİ VE YAZILIM A.Ş., koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla, müşterilerinin iş verimliliği gereksinimlerine ve beklentilerine etkili bir şekilde çözüm üretmek, rekabet güçlerini arttırmak, bilişim alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmelerine olanak sağlamak ve bu gelişmeleri işlerine entegre etmeleri için üstün hizmet anlayışı ile bilişim çözümleri sunar.
Her biri kendi alanında en üst düzey sertifikasyona sahip uzman mühendis ve satış kadrosu ile çözüm sunduğu projelerde katma değer sağlayarak dünya ile entegre, inovatif çözümler üreten IT SERVİS TEKNOLOJİ HİZMETLERİ VE YAZILIM A.Ş. sunmuş olduğu entegre çözümleri, kesintisiz ve sürekli çalışabilir BT mimarileri ile müşterilerine para ve zaman kaybı yaşatmadan devamlı gelişen teknolojik trendlere uygun olarak tasarlar ve müşterilerinin tek bir merkezden bütünleşik BT çözümlerine ulaşmasına olanak sağlar.

Vizyon

Dijital dönüşümün güçlü temsilcisi, yeni nesil, global bir teknoloji şirketi olmak.

Misyon

Müşterilerine, çalışanlarına ve kendi ekosistemine karşı duyarlı, ülkesine ve dünyaya karşı sorumlu bir çözüm sağlayıcı olarak kurumları geleceğe taşımak.

Değerlerimiz

Kazanmak için değerlerimizden ödün vermeyiz.

Doğaya ve insana saygılıyız.

Çevremize ve bulunduğumuz ekosisteme değer katarız.

Hedeflerimize sıkı sıkıya bağlıyız.

Yeniliğe ve gelişime açığız.

Çözüme odaklanırız.

ITGroup Tanıtım Videosu

Videoyu oynat

ITserv Blog

Bizden Haberler